Ibiškovo-šípkový šampón pro psy s hedvábím a arganovým olejem pro heboučkou a huňatou srst

min. 50 g


140 Kč


Tento šampón je speciálně vyvinut pro hodně chlupaté psy. Výluh z ibišku a šípku dodá srsti ten nejlepší elixír vitamínů a minerálů. Pro snadné rozčesávání a nadýchanost srsti je do šampónu přidáno tekuté hedvábí a amla (indický angrešt), která nejen působí jako kondicionér, ale je i skvělá proti svědění pokožky. Ovesný prášek, stejně jako náš med a propolis zajistí tu nejjemnější péči o srst, a především o pokožku psa. Prvotřídní hydrataci zajistí Aloe vera. Panthenol je vždy součástí našich tuhých šampónů, protože skvěle podporuje kvalitu srsti i kůže.

Ke kvalitní péči o srst nesmí chybět oleje, protože jen ty doladí tu nejlepší výživu a lesk srsti. Chlupáči jsou trochu náročnější na skladbu olejů, proto zde musí být zastoupeny jen ty nejlepší a to arganový, ricinový, kokosový, olivový a mandlový.

Šampón musí i nějak vonět. Aby vůně měla hlavu a patu, a navíc i pomáhala, tak máme zde výtažek z levandule (pomáhá zhojit případné neduhy kůže, ale především působí lehce aniparaziticky), růže a šípku (opět ještě větší dávka antioxidantů a péče o srst a kůži). Vůně je to nevtíravá a psům nevadí, což je především pro ně příjemné.

Složení: Výluh ze šípku a ibišku, kokosový, slunečnicový, olivový, ricinový, mandlový a arganový olej, med, propolis, tekuté hedvábí, aloe vera, amla, ovesný prášek, silice z levandule, výtažek z růže a šípku, panthenol, vit. E

Produkty ze stejné kategorie