Literární svíčka ve skle Vánoce Hercula Poirota

cca 120 g

 Novinka

395 Kč


Vražda a na Vánoce? Jen mistryně detektivek dokázala napsat tu pravou, napínavou knížku se zapeklitou vraždou Simeon Leeho. Jak už to bývá v knížkách Agathy Christie nic a nikdo není takový, jak se může na první pohled zdát.

Lehce ovocná vůně v kombinaci s kořením si žádá o trochu zamyšlení a vánoční kreativity. Je to vůně svěží, a přesto kořeněná se vzdálenou vůní vanilky a skořice. Směs je ze 100 % éterických olejů v kombinaci s 50 % včelím voskem a 50 % sójovým voskem té nejvyšší kvality. 

Svíčku dostanete zabalenou v jutovém pytlíku s malou vánoční porcelánovou ozdobou a knížečkou, kde najdete citát z knihy, ať máte o čem přemýšlet, až se budete koukat do plamínku.

Jako dárek je vhodná pro každého milovníka knih a kvalitních svíček s jemnými vůněmi. Svíčku samozřejmě můžete darovat i s knihou, pak si myslím, to bude velmi neotřelý, krásný a opravdu vánoční dárek. 

Na zhasínání svíčky použijte korkovou zátku s látkou, nebojte se, funguje to skvěle. Skleničku můžete po vypálení nahřát a vytřít papírovým ubrouskem, tak se zbavíte zbytků vosku. Skleničku pak stačí umýt buď v myčce, nebo jarovou vodou a můžete používat na pití.

Svíčka vydrží hořet 40 hodin a více, podle toho, jak dlouho ji necháte hořet. Kratší doba hoření prodlužuje svíčce život.

Produkty ze stejné kategorie