Literární svíčka ve skle Vánoční koleda

cca 120 g

 Novinka

395 Kč


Vánoční koleda od Charles Dickens vypráví o Ebenezeru Skružovi, který je velká držgrešle a skutečně sebestředný muž. V předvečer Vánoc se mu ale zjeví duch jeho bývalého obchodního společníka Jakub Marley, který mu nabídne záchranu, aby jeho duše nemusela trpět stejně tak, jako ta jeho. Prostřednictvím ducha minulých Vánoc, těchto Vánoc a budoucích Vánoc se Skruž rozhodne změnit. Kniha je překrásná, čtivá i když vyšla poprvé v roce 1843, tak stále neztrácí na svém kouzlu.

Vánoční koleda se do svíčky promítá v lehké vanilkové vůni smíšenou s perníkovým kořením, ale vanilka zde dominuje. Směs je ze 100 % éterických olejů v kombinaci s 50 % včelím voskem a 50 % sójovým voskem té nejvyšší kvality. 

Svíčku dostanete zabalenou v jutovém pytlíku s malou vánoční porcelánovou ozdobou a knížečkou, kde najdete citát z knihy, ať máte o čem přemýšlet, až se budete koukat do plamínku.

Jako dárek je vhodná pro každého milovníka knih a kvalitních svíček s jemnými vůněmi. Svíčku samozřejmě můžete darovat i s knihou, pak si myslím, to bude velmi neotřelý, krásný a opravdu vánoční dárek. 

Na zhasínání svíčky použijte korkovou zátku s látkou, nebojte se, funguje to skvěle. Skleničku můžete po vypálení nahřát a vytřít papírovým ubrouskem, tak se zbavíte zbytků vosku. Skleničku pak stačí umýt buď v myčce, nebo jarovou vodou a můžete používat na pití.

Svíčka vydrží hořet 40 hodin a více, podle toho, jak dlouho ji necháte hořet. Kratší doba hoření prodlužuje svíčce život.

Produkty ze stejné kategorie