Tuhý šampón pro psy medová bříza s mandarinkou a rozmarýnem – univerzální – pro smraďochy

min. 50 g


140 Kč


Tento šampón je ten nejuniverzálnější, jaký může být. Můžete s ním mýt čivavu i psa baskervillského. Vymyšlen byl tak, že ať už se pes vyválí, v čem chce, tak šampón s břízou z něho opět udělá vašeho nejmilejšího společníka, který může jít z placu na červený koberec a nikdo nic nepozná. Skvělý je v tomto ohledu právě výluh z břízy, která na to funguje až přímo zázračně. Bříza je navíc vynikající pro péči o srst. O další výživu srsti a dodání živin se postará moringa a ovesný prášek, které jsou oba napěchovány minerály. Pro lesk a zhojení případných neduhů kůže se postará náš med a propolis. Aloe vera hydratuje nejen pokožku, ale i samotnou srst psa. Panthenol je vždy součástí našich tuhých šampónů, protože jedinečně podporuje kvalitu srsti i kůže.

Oleje musí doplnit každý dobrý šampón, aby byla účinnost předešlých složek vůbec k něčemu. V tomto šampónu najdete kakaové máslo, kokosový, ricinový, olivový a slunečnicový olej, po něm bude srst i pokožka v té nejlepší kondici.

Výtažek z rozmarýnu zajistí kvalitní růst srsti a společně i se silicí z rozmarýnu zajistí antiparazitickou ochranu. Výtažek z mandarinky doladí vůni, a především lesk srsti.

Složení: Výluh z břízy, kakaové máslo, kokosový, ricinový, olivový a slunečnicový olej, propolis, med, moringa, rozmarýnový extrakt, silice z mandarinky a rozmarýnu, ovesný prášek, aloe vera, panthenol, vit. E 

Produkty ze stejné kategorie