Tuhý šampón pro psy s propolisem, levandulí, šalvějí a citronelou– univerzální – pro smaraďochy

65 g


120 Kč


Tento šampón je ten nejuniverzálnější, jaký může být. Můžete s ním mýt čivavu i psa baskervillského. Vymyšlen byl tak, že ať už se pes vyválí, v čem chce, tak šampón se svěží vůní bylinek z něho opět udělá vašeho nejmilejšího společníka, který může jít z placu na červený koberec a nikdo nic nepozná. Skvělé jsou v tomto ohledu působí právě výtažky z levandule, šalvěje a citronely, které fungují nejen jako skvělé vonítko, ale i zároveň působí lehce antiparaziticky a pomáhají ke krásné srsti a pokožce vašeho chlupáče. O další výživu srsti a dodání živin se postará moringa, nimba a ovesný prášek, které jsou napěchovány minerály. Pro lesk a zhojení případných neduhů kůže se postará náš propolis. Aloe vera hydratuje nejen pokožku, ale i samotnou srst psa. Ricinový olej se postará o správný lesk srsti a pružnost pokožky.

Šampón si můžete pověsit třeba u sprchy, nebo na větvičku, když budete svého pejska drhnout v řece. Naše šampóny jsou čistě přírodní, takže nemusíte obávat umýt psa i v potoce.

Složení: Voda, glycerin, propylene glycol, polyquaternium 7 - conditioning additive, aloe vera, sodium stearate, sodium laurate, ricinový olej, propolis, moringa, silice z levandule, citronely a šlavěje, ovesný a nimbový prášek

Produkty ze stejné kategorie