Vykuřovací jehlánky kadidlo, myrha, pomeranč a propolis

15 ks + skleněná mistička

 Novinka

290 Kč


Nikdy nebylo vykuřování prostoru snazší. S našimi jehlánky prostor lehce vyvoníte, ale i pročistíte. Kombinace vůní uvolní atmosféru a skvěle se hodí k meditacím.

Návod na použití:

Jehlánek dejte do skleněné mističky. Zapalte vrchol jehlánku a nechte hořet 10–15 vteřin. Následně plamínek sfoukněte a nechte jehlánek jen doutnat. Vykuřovaná místnost by měla být dobře větratelná. Nevzdalujete se od doutnajícího jehlánku, především jsou-li přítomné děti, nebo zvířata. Vůně jehlánku vydrží v místnosti zhruba 2-4 hodiny.

Jehlánky obsahují 100% éterické oleje kadidla, myrhy a pomeranče, pro lepší pročištění prostoru jsme použili náš propolis. Jako konzervant, který udrží tyto skvělé suroviny v jednom jehlánku je použit Dipropylen Glykol, který je běžně užíván v kosmetice a v parfémech, nebo vonných difuzérech pro konzervaci a stálost vůně.

V krásné plechové krabičce naleznete 15 vykuřovacích jehlánků a jednu skleněnou mističku, která byla vyrobena u nás na České Sibiři. Návod na vykuřování je součástí balení, takže může dát i jako krásný dárek.

Produkty ze stejné kategorie