Zjemňující medový peeling

100 ml


Skladem více než 3 kusy

285 Kč


Pokožka jako samet, prozářená a dokonale vyživená? To přesně dokáže tento medovo solný peeling. 

Co v peelingu najdete a proč?

Náš med z České Sibiře

Med má skvělé účinky na pleť. Za pomoci soli se dokáže ještě lépe propracovat do pokožky a tím ji skvěle vyživit a hydratovat.

Sůl z Mrtvého moře

Obsahuje spousty minerálních látek, které v jiné soli nenajdeme, je to dáno tím, že Mrtvé moře leží tak nízko a teploty jsou u něj tak vysoké. Jiná sůl je sice lacinější, ale nám jde o především o kvalitu a skvělou výživu a tu najdeme právě zde. Větší zrnka soli z Mrtvého moře působí více abrazivně, takže skvěle odstraní odumřelou kůži a věnují se i větším nedostatkům.

Epsomská sůl

Je daleko jemnější než sůl z Mrtvého moře, slouží k doladění a dokonalé jemnosti kůže, je skvělá jako jemňoučký peeling. Navíc je skvělým zdrojem hořčíku, který se dá vstřebávat i kůží. Proto je ji užívaná sportovci k regeneračním koupelím.
 

BIO růžová voda

To je elixír pro kůži. Dokáže ji velmi dobře hydratovat, působí hojivě, zklidňuje podrážděnou pokožku a má blahodárný vliv na zachování mladistvého vzhledu.

Bambucké máslo a mandlový olej

Abychom po oškrábání vyživili pokožku a nemuseli pak používat žádný krém, tak jsou do peelingu přidány bambucké máslo a mandlový olej. Oba působí velmi šetrně k lehce obroušené pokožce a výsledkem je pak dokonale hedvábná kůže s dlouho přetrvávajícím pocitem skvělé pružné pokožky.

Náš tip:

Jestliže použijete peeling na tělo, nejdříve se namočte a pak jemnými pohyby přejíždějte krouživými pohyby rukou s peelingem po těle. Nechte chvíli působit, pak můžete opláchnout, ale ještě lepší je, se pak naložit do vany a nechat kůží vstřebávat skvělé věci, které jsou v peelingu obsaženy.

Jinak tento peeling používáme i na obličej. Po požití se obejdete bez dalšího krému, což je moc příjemné.

Produkty ze stejné kategorie