Propolisová tinktura s kapátkem - velké balení

30 ml


210 Kč


Propolis od našich včel z České Sibiře jsme vylouhovali v 80 % konzumním lihu. Tím jsme z něj dostali všechny důležité látky, tak aby mohly pomoci v boji s viry. Sprej můžete použít při léčbě angíny, chřipky a jiných virových onemocnění. Propolisová tinktura je také skvělá při léčbě aftu a pomáhá i u paradentózy. Propolisovou tinkturu můžete použít i jako dezinfekci na kůži, ale dejte pozor na oděv, barví.

Návod k použití: Tuto tinkturu můžete použít i na doplnění našichmenších balení, ať pošetříme vaši peněženku i přírodu. Propolisovou tinkturu můžete použít jak přímo na kůži, nebo například nakapat do nápoje, nebo do vody a připravit si tak ústní vodu po čištění zubů. Před použitím protřepejte, sediment a případné vznášející se kusy usazeného propolisu jsou normální a je to obsažený propolis. Výrobek není určen pro děti.

Propolisovou tinkturu neužívejte, když jste alergičtí na včelí produkty. Test, jestli jste citliví na propolis si můžete udělat velmi jednoduše. Stačí stříknout na oblast loketní jamky, jestliže místo do několika hodin zrudne, pak propolis ani přípravky z něj nepoužívejte.

Produkty ze stejné kategorie