Propolisovo-šalvějová tinktura

10 ml


120 Kč


Spojili jsme sílu propolisu a šalvěje do jedné tinktury, tak aby měla ještě větší sílu a lepší chuť. Propolis od našich včel z České Sibiře jsme vylouhovali v 80 % konzumním lihu spolu s šalvějí, která také pochází z téhož místa. Šalvěj má podobné účinky, jako propolis a v kombinaci s ním si nejen na vzájemně v boji s viry pomáhají, ale i šalvěj přinese do tinktury skvělou, svěží chuť. Sprej můžete použít při léčbě angíny, chřipky a jiných virových onemocnění. 

Návod k použití: Několikrát denně stříkněte sprej do úst. Před použitím protřepejte, sediment a případné vznášející se kusy usazeného propolisu jsou normální a je to obsažený propolis. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Pro těhotné a kojící je to především šalvěj, která by mohla omezit tvorbu mléka.

Propolisovou tinkturu neužívejte, když jste alergičtí na včelí produkty. Test, jestli jste citliví na propolis si můžete udělat velmi jednoduše. Stačí stříknout na oblast loketní jamky, jestliže místo do několika hodin zrudne, pak propolis ani přípravky z něj nepoužívejte.

Produkty ze stejné kategorie